ROK 2018
ČESKÁ TELEVIZE

VYSÍLÁNÍ ČESKÉ TELEVIZE

20. ročník předávání cen největším dětským talentům pro rok 2018, které každoročně uděluje Nadační fond Zlatý oříšek.

Soutěž Zlatý oříšek již podvacáté ocení aktivní a nadané děti z celé České republiky, které vynikají ve svých oborech. Letošní jubilejní vyhlašování cen se ponese v duchu bilancování nad uplynulým ročníky, jejich vývojem a největšími úspěchy soutěže. I proto jsou letošními patrony úspěšní účastníci minulých ročníků – krasobruslařka Anna Dušková, swingový zpěvák Jan Smigmator a vědec Marek Mráz. Těšit se můžete na pestrou škálu oborů od umění přes vědu až po sport. Mezi nominovanými uvidíte nadanou běžkyni a vícebojařku, špičkového sportovního gymnastu nebo závodníka na motocyklu stejně jako začínající spisovatele a výtvarníky. O výsledky svého bádání se podělí mladí vědci zabývající se fyzikou, botanikou i robotikou a na pódiu svůj um předvedou klasické i moderní tanečnice, všestranná zpěvačka i hráči na klavír fagot nebo saxofon. Pořadem provede moderátorská dvojice Soňa Baranová a Ondřej Blaho, které znáte z Dobrého rána.

Video and Trailery DDK ke ZLATÉMU OŘÍŠKU 2018

Galerie ZLATÝ OŘÍŠEK 2018

OBSAZENÍ

Mgr. Iva Rašková

ředitelka 
Nadačního fondu Zlatý oříšek

Mgr. Jiří Kotmel

předseda správní rady 
Nadačního fondu Zlatý oříšek

SOŇA BARANOVÁ

moderátor

ONDŘEJ BLAHO

moderátor

PODĚKOVÁNÍ

DANIEL DAVID KAPLAN

Vítěz Zlatého oříšku 2018

CHTĚL BYCH OPRAVDU MOC A MOC PODĚKOVAT NADAČNÍMU FONDU ZLATÝ OŘÍŠEK ZA TO, CO JIŽ 25 ROKEM DĚLAJÍ PRO VŠECHNY DĚTI.

Myslím, že nakonec nejde ani tak o tu finanční odměnu pro vítěze, která je ovšem také důležitá, jako hlavně o to, jak moc pomáhají dětem s osobnostním rozvojem a prezentací své práce na veřejnosti. Jsem upřímně rád za to, že jsem se do výběru ZLATÉHO OŘÍŠKU dostal, a mohl jsem tak zapracovat i na něčem dalším, než jen dovednostech získaných v tělocvičně.

Přeji všem šikovným dětem, aby se mohli stát součástí tohoto úžasného projektu.

Mé poděkování patří především tehdejší paní ředitelce Mgr. Ivě Raškové a panu Mgr. Jiřímu Kotmelovi za jejich ojedinělý přístup k nám dětem, a všem dalším kteří se na tomto projektu podíleli a podílejí…

S úctou Daniel David Kaplan

DDK PARTNER

Experience SPORT

about Us

X

Movies

X

Info

X